03.04.2018
Конференція

VІI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції»

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться VІI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів з проблем європейської інтеграції.
28.03.2018
Конференція

XVІІІ Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи»

У Львівському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться XVІІІ Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи».
21.03.2018
Навчання

Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів фінансових організацій

В Університеті банківської справи відбудутеться підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують) фінансових організацій.
21.03.2018
Навчання

Навчання керівників і головних бухгалтерів страхових компаній

В Університеті банківської справи відбудеться підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів страхових компаній.
16.03.2018
Конференція

V Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики»

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція з питань фінансово-кредитної діяльності.