Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів

Навчання
Дати
28.03.2017 р. 09:00 - 01.04.2017 р. 17:00
28 березня -1 квітня 2017 року
вул. Жовківська, 53, м. Львів
+38 (032) 297-72-36
ДНВЗ «Університет банківської справи», Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Львівському інституті Університету банківської справи відбудуться курси на тему: "Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів та осіб, що їх заміняють"

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання слухачі складають іспит (у формі тестування та співбесіди), за результатами якого отримають «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації керівників (головних бухгалтерів) ломбардів».