Курси на тему: "Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів та осіб, що їх заміняють"

Навчання
Дати
16.05.2017 р. 09:00 - 20.05.2017 р. 17:00
16-20 травня 2017 року
пр. Перемоги 55, м. Харків
+ 38 (057) 336- 82- 62
ДНВЗ «Університет банківської справи», Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Харківському інституті Університету банківської справи відбудуться курси на тему: "Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів та осіб, що їх заміняють"

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання слухачі складають іспит (у формі тестування та співбесіди), за результатами якого отримають «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації керівників (головних бухгалтерів) ломбардів».