VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку банківської системи та економіки»

Навчання
19.05.2017 р. 10:00 - 17:00
19 травня 2017 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+ 38 (044) 425-95-67
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Києві відбудеться VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку банківської системи".

Мета конференції – обмін результатами наукових досліджень, обговорення актуальних проблем забезпечення ефективності та стабільного розвитку банківської системи та економіки.

На конференції планується робота затакими науковими напрямами:

1. Стан, проблеми та  перспективи розвитку банківської системи України.
  2. Цифрова економіка та її вплив на бізнес.
  3. Механізми забезпечення ефективності та конкурентоспроможності банківської системи та економіки.
  4. Функціонування та розвиток світової банківської системи та глобальної економіки.
  5. Розвиток ринку фінансових послуг в нових економічних реаліях.
  6. Удосконалення банківського регулювання та нагляду.
  7. Розвиток банківського бізнесу та удосконалення інструментів  банківського менеджменту та маркетингу.
  8. Інновації як основа конкурентоспроможності та стабільного розвитку банківської системи та економіки.
  9. Використання економіко-математичних методів та ІТ-технологій.
  10.  Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту.
  11.  Підвищення ефективності банківської освіти з врахуванням потреб ринку.

Заявку для участі та тези доповіді у конференції необхідно надіслати до 25 квітня 2017 року.