Конференція
27 жовтня 2017 року
вул. В'ячеслава Чорновола, 164, м. Черкаси
+38 (063) 340-71-14
Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Черкаському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться XI Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток банківських систем світу в умовах глобалізації фінансових ринків». присвячена 50-річчю з дня заснування Черкаського навчально-наукового інституту.

Тематичні напрями конференції:

• Інституціональні чинники розвитку глобальної економіки.
  • Актуальні питання функціонування та розвитку банківських систем світу.
  • Обліково-аналітичне забезпечення суб’єктів господарювання.
  • Інформаційні системи і технології, моделювання в економіці.
  • Правові та соціально-філософські проблеми в економіці та освіті.

У рамках науково-практичної конференції буде проводитися панельна дискусія на тему: "Цифрова економіка: можливості та загрози для банківських систем".

До участі запрошуються науковці, представники фінансово-кредитних установ, підприємств, навчальних закладів, аспіранти, студенти магістратури, та всі зацікавлені особи.

Для участі в конференції необхідно до 20 жовтня 2017 року пройти онлайн-реєстрацію на сайті Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи.