Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують) фінансових організацій, які надають фінансові послуги з надання коштів у позику

Навчання
Дати
14.11.2017 р. 09:00 - 17.11.2017 р. 17:00
14-17 листопада 2017 року
вул. Білоруська,17, м. Київ
+38 (044) 462-53-05
Бізнес-школа Університету банківської справи

В Університеті банківської справи відбудеться підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують) фінансових організацій, які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту за власні кошти, фінансового лізингу, факторингу, гарантій, поручительств, обміну валют, а також інших кредитних установ.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять керівні працівники Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Для участі у заході необхідно заповнити заявку  до 10 листопада 2017 року.