VІI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції»

Конференція
03.04.2018 р. 09:00 - 17:00
03 квітня 2018 року
пр. Перемоги, 55, м. Харків
+38 (057) 338-43-39
Харківський інститут ДВНЗ

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться VІI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів

«Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції».

Мета конференції – обговорення наукових та практичних проблем розвитку економіки, ефективного використання сучасних технологій та фінансових інструментів з метою вирішення проблем європейської інтеграції.

Тематичні секції:

Секція 1. Мовна компетенція як засіб зростання мобільності, ефективного міжнародного спілкування та міжкультурної взаємодії.

Секція 2. Філософія та стратегія системних змін в Україні за умов глобалізму.

Секція 3. Актуальні питання розвитку бухгалтерського обліку, аналізу, контролю і оподаткування підприємницької діяльності.

Секція 4. Стратегічні пріоритети фінансово-кредитної системи за умов глобалізму.

Секція 5. Економіка та менеджмент в умовах глобальної невизначеності.

Секція 6. Інформаційні технології та математичні методи у фінансово-економічній діяльності

Проводиться електронна реєстрація учасників конференції.

Матеріади для участі у конференції необхідно надіслати до 01 березня 2018 року.