V Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики»

Конференція
16.03.2018 р. 09:00 - 17:00
16 березня 2018 року
пр. Перемоги, 55, м. Харків
+38 (050) 615-26-27
Харківський інститут ДВНЗ

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики».

Мета конференції – обговорення наукових і практичних проблем фінансово-кредитної діяльності різних країн.

Тематичні напрями конференції:

• Фінансові інститути та інструменти в умовах глобалізації.
  • Актуальні питання розробки і впровадження інноваційних систем  бухгалтерського обліку, аналізу, контролю і оподаткування підприємницької діяльності
  • Професійний менеджмент у сучасних фінансово-кредитних установах

В рамках конференції буде проведено круглі столи:

• «Бюджетно-податкова політика в умовах світових інтеграційних процесів»
  • «Розвиток компетенцій сучасного банкіра та шляхи їх формування в системі вищої економічної освіти».

Проводиться електронна реєстрація учасників заходу.

Для участі у конференції  матеріали необхідно надіслати до 01 березня 2018 року.