XІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція України у європейський та світовий фінансовий простір»

Конференція
18.05.2018 р. 09:30 - 17:00
18 травня 2018 року
пр. В.Чорновола, 61, м. Львів
+38 (099) 040-81-92,+38 (067) 929-06-46
Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться XІІІ Міжнародна науково-практичну конференція.

ДВНЗ «Університет банківської справи» проводить XІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Інтеграція України у європейський та світовий фінансовий простір» на базі Львівського навчально- наукового інституту.

Тематичні напрями конференції:

• Розвиток міжнародних інтеграційних процесів у фінансовій системі України
  • Пріоритети і перспективи розвитку банківської системи України в умовах глобалізації та євроінтеграції
  • Розвиток механізмів фінансування інвестиційної та інноваційної діяльності: вітчизняний і зарубіжний досвід
  • Математичні методи, моделі та інформаційні технології в аналізі, прогнозуванні й управлінні фінансово-економічними процесами
  • Актуальні питання обліку, аналізу та аудиту в умовах ринкових відносин
  • Соціально-філософські проблеми в економіці та освіті

До участі запрошуються вчені, науково-педагогічні працівники, фахівці Національного банку України, комерційних банків, представники органів державної влади, наукових установ.