VІІІ Всеукраїнська науково- практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених

Конференція
01.06.2018 р. 09:00 - 17:00
01 червня 2018 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-95-67
Інститут бванківських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи"

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку банківської системи та економіки» в Інституті банківських технологій та бізнесу.

Мета конференції – обмін результатами наукових досліджень, обговорення актуальних проблем забезпечення ефективності та стабільного розвитку банківської системи та економіки.

Тематичні напрями конференції:

• Механізми забезпечення ефективності та конкурентоспроможності банківської системи та економіки.
  • Цифрова економіка: перспективи і проблеми розвитку
  • Функціонування та розвиток світової банківської системи та глобальної економіки.
  • Розвиток ринку фінансових послуг в нових економічних реаліях.
  • Удосконалення банківського регулювання та нагляду.
  • Розвиток банківського бізнесу та удосконалення інструментів банківського менеджменту та маркетингу.
  • Використання економіко-математичних методів та ІТ-технологій.
  • Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту.
  • Підвищення ефективності економічної освіти з врахуванням потреб ринку.

Для участі в конференції необхідно до 10 травня 2018 року надіслати тези.