Підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів

Навчання
Дати
04.03.2019 р. 09:00 - 06.03.2019 р. 17:00
04-06 березня 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-96-12
Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Університеті банківської справи відбудеться підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують)  фінансових організацій,  які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту, надання послуг з фінансового лізингу, надання послуг з факторингу, надання гарантій та поручительств, адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи».

По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка. За результатами екзамену, що проходить у формі тестування та співбесіди, слухачі отримують «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації».

Для участі у семінарі до 01 березня 2019 року необхідно заповнити заявку.