Навчання
05 квітня 2019 року
пр. Перемоги, 55, м. Харків
+38 (097) 708-66-45
Харківський інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться  VIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів.VIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції».

Тематичні секції:

Секція 1. Мовна компетенція як засіб зростання мобільності, ефективного міжнародного спілкування та міжкультурної взаємодії.

Секція 2. Актуальні питання розвитку бухгалтерського обліку, аналізу, контролю і оподаткування підприємницької діяльності.

Секція 3. Стратегічні пріоритети фінансовокредитної системи за умов глобалізму.

Секція 4. Економіка та менеджмент в умовах глобальної невизначеності.

Секція 5. Інформаційні технології та математичні методи у вирішенні сучасних проблем науки, техніки та суспільства.

Для участі у конференції до 01 березня 2019 року необхідно надіслати заявку.