Конференція
11 квітня 2019 року
вул. В’ячеслава Чорновола, 164, м. Черкаси
+38 (097) 647-42-90
Черкаський інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Черкаському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів  Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів».

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Стратегічні пріоритети банківської системи в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів.
  2. Розвиток фінансових відносин як чинник забезпечення економічного зростання.
  3. Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту.
  4. Сучасні аспекти обліковоаналітичного забезпечення господарської діяльності підприємств.
  5. Соціально-гуманітарні та правові виміри економічної діяльності.
  6. Цифрова економіка: виклики і можливості для України.

Для участі у конференції необхідно до 29 березня 2019 року надіслати заявку.