Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Навчання
20.03.2019 р. 09:00 - 17:00
20 березня 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
ДВНЗ "Університет банківської справи"

В Університеті банківської справи відбудеться тренінг підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

Мета тренінгу - формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти.

Програма заходу:
Сесія 1. Забезпечення якості вищої освіти в Європейському просторі: парадигма та нормативна база
Сесія 2. Організація внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти
Сесія 3. Експертна оцінка внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти
Сесія 4. Вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти: техніки та інструменти.

Проводить тренінг - тренер експертів з забезпечення якості вищої освіти, проректор з навчально-методичної роботи ДВНЗ "Університет банківської справи", доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України Кузнецова Світлана Анатоліївна.

Результат тренінгу - сертифікат експерта із забезпечення якості вищої освіти (за умови успішного проходження тренінгу та тестування).

Для участі у тренінгу необхідно заповнити заявку.