ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених "Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку економіки та банківської системи"

Конференція
17.05.2019 р. 09:00 - 17:00
17 травня 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-95-67
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ

В Інституті банківських технологій та бізнесу  відбудеться ІХ  Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених "Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку економіки та банківської системи".

Напрямки роботи конференції:

1. Механізми забезпечення ефективності та конкурентоспроможності банківської системи та економіки.
  2. Сталий розвиток соціально-економічних систем: проблеми, загрози, перспективи
  3. Функціонування та розвиток світової банківської системи та глобальної економіки.
  4. Розвиток ринку фінансових послуг в нових економічних реаліях.
  5. Розвиток бізнесу та удосконалення інструментів менеджменту та маркетингу.
  6. Використання економіко-математичних методів та ІТ-технологій в управлінні економічними системами.
  7. Розвиток системи оподаткування, обліку, аналізу та аудиту.
  8. Кібербезпека фінансових технологій
  9. Підвищення ефективності економічної освіти з врахуванням потреб ринку.

Для участі у конференції необхідно до 15 травня 2019 року надіслати заявку.