Підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують) фінансових організацій

Навчання
Дати
13.05.2019 р. 09:00 - 15.05.2019 р. 17:00
13-15 травня 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-96-12
Бізнес-школа Університету банківської справи

В Університеті банківської справи відбудеться підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів  (та осіб, що їх заміщують ) фінансових організацій.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи».

По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка. За результатами екзамену, що проходить у формі тестування та співбесіди, слухачі отримують «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації».

Для участі у семінарі до 12  травня 2019 року необхідно заповнити заявку.