Круглий стіл на тему: «Професійна модель банкіра»

Конференція
30.05.2019 р. 14:00 - 17:00
30 травня 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-95-67
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ

В Інституті банківських технологій та бізнесу відбудеться засідання круглого столу а тему:  «Професійна модель банкіра».

Метою круглого столу є обговорення сучасного стану та актуальних проблем підготовки фахівців для фінансово-кредитної сфери та банківського бізнесу в умовах цифровізації суспільства, розробка рекомендацій з вироблення професійної моделі та контенту їх підготовки.

Учасники заходу обговорять наступні питання:
- вимоги до сучасних компетенцій підготовки банкірів: що потрібно врахувати в умовах цифровізації суспільства?;
- які інновації важливі для розвитку сучасного банку? – погляд банківських працівників;
- зростання ролі Fintech у підготовці банкірів.

До участі у роботі круглого столу запрошуються фахівці банківських установ, вчені, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, аспіранти, студенти.

За результатами обговорення буде видано Рекомендації круглого столу.