Конференція
24 травня 2019 року
пр. В.Чорновола, 61, м. Львів
+38 (067) 929-06-46
Львівський інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Львівському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться XІV Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція України у європейський та світовий фінансовий простір».

Тематичні напрями конференції:

• Тенденції розвитку економіки в умовах євроінтеграції і глобалізації: макро- та мікроекономічні аспекти, технології моделювання та інформаційні рішення
  • Фінансово-кредитні системи в умовах сучасних глобалізаційних викликів
  • Актуальні питання обліку, оподаткування, аналізу та аудиту в умовах глобалізації та євроінтеграції
  • Менеджмент та соціально-гуманітарний контекст інтеграційних процесів

До участі у заході  запрошуються вчені, науково-педагогічні працівники, фахівці Національного банку України, комерційних банків, представники органів державної влади, наукових установ.