Конференція
30-31 травня 2019 року
проспект В.Чорновола, 61, м. Львів
+38 (050) 199- 47- 98
Львівський інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Львівському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудуться XІ Міжнародні філософсько-економічні читання «Філософія фінансової цивілізації: людина у світі грошей».

Мета Міжнародних філософсько-економічних читань:

• Координація досліджень провідних представників вітчизняної філософської думки та економічної науки у галузі проблем, що перебувають на перетині філософського та економічного знання, зокрема це багатовимірні проблеми соціальної природи грошей та сутності «фінансової цивілізації».
  • Розвиток міжнародної наукової співпраці у дослідженні соціальної природи грошей.
  • Аналіз гуманітарних проблем, викликаних зростанням ролі грошей у соціальному житті.
  • Вироблення та презентація суспільству сценаріїв узгодження принципів морального, політичного та економічного вибору.

Теми дискусії:

• Фінтех у контекстах фінансової цивілізації
  • Людина в постнекласичній освіті: ресурси розвитку чи ресурси деградації?
  • «Освітній вибух»: кого, чому і як вчити?
  • Перспективи людини в інформаційному світі: модус бажання vs модусу можливості.
  • Виклики віртуальної реальності: чи може людина довіряти роботу «Софії»?