Сучасні тренди у розвитку фінансів, банківської справи та страхування

Конференція
15.11.2019 р. 09:00 - 17:00
15 листопада 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
(044) 425-96-13
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи"

В Інституті банківських технологій та бізнесу відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тренди у розвитку  фінансів, банківської справи та страхування".

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем розвитку фінансів, банківської справи та страхування, встановлення контактів між молодими вченими, докторантами, аспірантами і студентами, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Плануються секційні засідання за наступними напрямками:

1. Трансформаційні процеси у фінансовому секторі країни в умовах цифровізації.
  2. Цифрова трансформація бізнес-процесів у банківській справі та фінансах
  3. Реформування регулювання розвитку фінансового ринку в Україні
  4. Стратегічні напрями модернізації державних фінансів і фінансування соціально-економічного розвитку
  5. Нові виклики фінансовій безпеці банків та небанківських фінансових установ
  6. Сучасні тренди в розвитку менеджменту в фінансово-кредитній сфері

Форма участі: дистанційна.

Всім учасникам конференції буде надіслано збірник тез доповідей  та сертифікат учасника на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації.

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

До 12 листопада 2019 року (включно) необхідно зареєструватися та надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тези доповіді.