Курси підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів фінансових компаній , кредитних посередників та ломбардів

Навчання
Дати
15.10.2019 р. 09:00 - 17.10.2019 р. 17:00
15-17 жовтня 2019 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044) 425-96-12
Бізнес-школа Університету банківської справи

В Університеті банківської справи відбудеться курси підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів фінансових компаній , кредитних посередників та ломбардів.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи».

По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка. За результатами екзамену, що проходить у формі тестування та співбесіди, слухачі отримують «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації».

Для участі у семінарі необіхдно надіслати заявку до 11 жовтня 2019 року.