Підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній

Навчання
Дати
04.02.2020 р. 09:00 - 06.02.2020 р. 17:00
04-06 лютого 2020 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (044)425-96-12
Бізнес школа ДВНЗ "Університет банківської справи"

В Університеті банківської справи відбудетьсяпідвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній, які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, у тому числі    і на умовах фінансового кредиту, надання послуг з фінансового лізингу, надання послуг з факторингу, надання гарантій та поручительств,   адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи». По закінченню навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

За результатами екзамену, що проходить у формі тестування та співбесіди, слухачі отримують «Свідоцтво про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації».