ІX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції»

Конференція
09.04.2020 р. 09:00 - 17:00
09 квітня 2020 року
пр. Перемоги, 55, м. Харків
+38 (057) 338-43-39
Харківський інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"

У Харківському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудеться  ІX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської  інтеграції».

Мета конференції – обговорення наукових та практичних проблем розвитку економіки, ефективного використання сучасних технологій та фінансових інструментів з метою вирішення проблем європейської інтеграції.

ТЕМАТИЧНІ СЕКЦІЇ:

Секція 1. Мовна компетенція як засіб зростання мобільності, ефективного міжнародного спілкування та міжкультурної взаємодії.

Секція 2. Актуальні питання розвитку бухгалтерського обліку, аналізу, контролю і оподаткування підприємницької діяльності.

Секція 3. Стратегічні пріоритети фінансово-кредитної системи за умов глобалізму.

Секція 4. Економіка та менеджмент в умовах глобальної невизначеності.

Секція 5. Інформаційні технології та математичні методи у вирішенні сучасних проблем науки, техніки та суспільства.

Для участі у конференції необхідно до 30 березня 2020 року надіслати тези.