Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми та шляхи забезпечення ефективного функціонування і стабільного розвитку банківської системи та економіки»

Конференція
15.05.2020 р. 09:00 - 17:00
15 травня 2020 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+38 (098) 641-16-68
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ

В Інституті банківських технологій та бізнесу ДВНЗ "Університет банківської справи"  відбудеться Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених приурочена до Дня банківського працівника.

Напрями роботи конференції:

• Механізми забезпечення ефективності та конкурентоспроможності банківської системи та економіки.
  • Цифрова економіка: проблеми та перспективи розвитку
  • Сталий розвиток соціально-економічних систем: проблеми, загрози, перспективи
  • Функціонування та розвиток світової банківської системи та глобальної економіки.
  •  Розвиток ринку фінансових послуг в нових економічних реаліях.
  • Розвиток бізнесу та удосконалення інструментів менеджменту та маркетингу.
  •  Використання економіко-математичних методів та ІТ-технологій в управлінні економічними системами.
  •  Розвиток системи оподаткування, обліку, аналізу та аудиту.
  • Кібербезпека фінансових технологій
  •  Підвищення ефективності економічної освіти з врахуванням потреб ринку.

Для участі у конференції необхідно до 15 травня 2020 року надіслати тези.

Форма проведення  конференції: дистанційна