Онлайн-курси з підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній

Навчання
Дати
19.05.2020 р. 09:00 - 22.05.2020 р. 17:00
19-22 травня 2020 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (098) 113-84-50
Бізнес-школа ДВНЗ "Університет банківської справи"

В Університеті банківської справи відбудуться онлайн-курси з підвищення кваліфікації кредитних посередників та керівників і головних бухгалтерів фінансових компаній, які надають фінансові послуги з надання коштів у позику, у тому числі  і на умовах фінансового кредиту, надання послуг з фінансового лізингу, надання послуг з факторингу, надання гарантій та поручительств,   адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ Університет банківської справи» в режимі онлайн на  дистанційній платформі Zoom.

Рестрація на курси.