XI Міжнародна наукова конференція «Dependable systems, services and technologies – DeSSerT 2019»

Конференція
Дати
14.05.2020 р. 09:30 - 16.05.2020 р. 18:00
14 травня 2020 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (044) 462-53-05

В Університеті банківської справи відбудеться XI Міжнародна наукова конференція «Dependable systems, services and technologies – DeSSerT 2020».

Конференція є однією з найбільш авторитетних і відвідуваних у Східній і Центральній  Європі, у її проведенні беруть участь науковці та практики з 20 країн Європи та інших країн. А саме представники університетів і науково-індустріальних центрів з Великобританії (університети Лiдса, Ньюкасла), Італії (Інститут системних та інформаційних технологій, м. Піза), Болгарії, Сполучених Штатів Америки (Університет Нью-Хемпшир), Греції (Університет Афін), університетів та індустріальних компаній України.

У 2020 році конференція буде проходити, як і у попередні два роки, за програмою Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (Institute of Electrical and Electronics Engineers - IEEE), який об’єднує понад 400 тис. фахівців з інформаційно-комунікаційних і безпечних технологій. За результатами конференції буде виданий збірник англомовних статей з індексуванням публікацій у високорейтингових міжнародних наукометричних базах IEEE Xplore та Scopus.

ДВНЗ «Університет банківської справи» є партнером конференції спільно з університетами з України і Великобританії.

Захід відбудеться у дистанційній формі

Програма конференції.

Google Meet references

Plenary Sessions and RDS – Reliability, Dependability and Safety of Hardware, Software, Systems