Благодійний концерт у Львівському оперному театрі

Мистецтво
29.09.2015 р. 18:00 - 20:00
29 вересня 2015 року
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (проспект Свободи, 28, м. Львів)
+ 38 (063) 213-90-14
ДВНЗ «Університет банківської справи», Львівський національний аграрний університет, Національний університет «Львівська політехніка»

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться благодійний концерт у межах щорічного благодійного заходу Х «Аукціон надій».

Ведучим вечора буде відомий історик, львовознавець, радіоведучий Ігор Лильо. Саме від нього глядачі дізнаються нові факти про історію створення скульптури Ощадності. Адже на реставрацію цієї пам’ятки архітектури підуть всі гроші, зібрані за продаж квитків на концерт.

У програмі виступи: артистів балету Львівської опери, вокального колективу «Ва-банк», лауреатки всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів Анастасії Любєзної, ансамблю бального танцю «Грація», народного ансамблю бандуристів «Заспів» та інших.

Квитки можна придбати в Євчак Христини тел.: (063) 213-90-14.