Х Аукціон надій «Працюй, зберігай, примножуй!»

Соціальна відповідальність
30.10.2015 р. 17:00 - 19:00
30 жовтня 2015 року
Музей етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20, м. Львів)
+ 38 (044) 425-02-06, + 38 (032) 297 -72-42
ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Львівському музеї етнографії та художнього промислу відбудеться ювілейний Х Аукціон надій, гасло якого «Працюй, зберігай, примножуй!».

Мета цьогорічного - збір коштів для відновлення скульптурної композиції «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу. Скульптуру, створену Леонідом Марконі, називають ще «львівською статуєю Свободи» через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку.

Студенти прагнуть не лише відновити історичну перлину Львова, а об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого ми вшановуємо у цьому році.

На продаж виставлять лоти від відомих людей, митців, художників, вироби ручної роботи, сертифікати на послуги.