Конференція «Нові шляхи кооперації університетів та бізнесу»

Навчання
22.10.2015 р. 10:00 - 15:00
22 жовтня 2015 року
Університет банківської справи (вул. Андріївська,1, м. Київ)
+38 (095)160-37-28, +38 (095) 275-19-24
FH JOANNEUM (Австрія, Грац), Університет банківської справи

В ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться конференція «Нові шляхи кооперації університетів та бізнесу». Захід проводиться в рамках проекту Темпус «Центр трансферу знань – від прикладних досліджень і обміну технологічно-підприємницькими ноу-хау до розробки міждисциплінарних навчальних модулів».

Метою конференції є обмін досвідом та пошук нових шляхів для співробітництва вищих навчальних закладів та бізнесу.

Учасники заходу обговорять питання моделей кооперації вищих навчальних закладів та бізнесу; створення та розвиток cтарт-ап та спін-офф компаній; досвіду успішної кооперації; економічних механізмів підтримки взаємодії науки, освіти та бізнесу.

До участі в конференції запрошуються представники бізнесу, студенти, науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, фахівці-практики та всі зацікавлені особи.

Реєстрація учасників заходу до 16 жовтня 2015 року.