Курси підвищення кваліфікації у Черкасах

Дати
02.11.2015 р. 09:00 - 13.11.2015 р. 17:00
02 листопада 2015 року
Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (вул. В’ячеслава Чорновола, 164, м. Черкаси)
+ 38 (0472) 71-99-52
Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудуться курси підвищення кваліфікації для завідувачів ТВБВ, начальників операційних відділів, завідувачів операційними секторами установ ПАТ «Державний ощадний банк України» у період з 02 по 13 листопада 2015 року.

Навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців здійснюється за короткостроковими програмами в обсязі 80 годин та передбачає надання слухачам додаткових знань, а також удосконалення знань і вмінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності, згідно з вимогами Кваліфікаційного довідника професій.

Форма навчання – денна з відривом від виробництва (виконання службових обов’язків). Вартість навчання без проживання – 700 грн. У разі необхідності можливе забезпечення проживання у готельних номерах гуртожитку Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» (вул. Чіковані,17, м. Черкаси).