Семінар «Актуальні питання фінансового моніторингу в банках»

Навчання
Дати
08.12.2015 р. 09:00 - 09.12.2015 р. 17:00
08 грудня 2015 року
Університет банківської справи (вул. Андріївська,1, м. Київ)
+ 38 (044) 425-02-06
ДНВЗ «Університет банківської справи», Державна служба фінансового моніторингу України, Національний банк України

В ДНВЗ «Університет банківської справи» відбудеться семінар «Актуальні питання фінансового моніторингу в банках» що організується Центром підвищення кваліфікації Університету банківської справи.

Метою семінару є підвищення професійної компетентності учасників щодо різних аспектів фінансового моніторингу.

Участь у семінарі допоможе учасникам:

• ознайомитися з основними змінами в законодавчих та нормативних актах;
  • з’ясувати позиції НБУ та Держфінмоніторингу щодо проблемних питань з фінансового моніторингу;
  • визначати основні ознаки ризикованих операцій на типових прикладах;
  • проаналізувати основні порушення, виявлені під час здійснення перевірок;
  • розглянути проблемні питання практичного застосування вимог законодавства з питань фінансового моніторингу.

Навчання проводять керівники (заступники) департаментів, управлінь НБУ, Держфінмоніторингу, банків, професори кафедр Університету.

Після закінчення семінару слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка.

Для участіу заході необхідно до 07 грудня 2015 року надіслати заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.