Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів та осіб, що їх заміняють

Навчання
Дати
08.12.2015 р. 09:00 - 12.12.2015 р. 15:00
08 грудня 2015 року
м. Харків, пр. Перемоги, 55
+ 38 (057) 336-82-62
Харківський навчально-науковий інститут ДНВЗ «Університет банківської справи».Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

В Харківському навчально-науковому інституті ДНВЗ «Університет банківської справи» відбудеться підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів та осіб, що їх заміняють.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці ринку фінансових послуг, аудиторських компаній, Університету банківської справи та Нацкомфінпослуг.

Після закінчення навчання видається свідоцтво державного зразка за формою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Для участі у заході необхідно до 07 грудня 2015 року зареєструватися на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.