Міжнародна науково-практична конференція «Творення простору суспільної довіри в Україні XXI сторіччя»

Навчання
Дати
17.02.2016 р. 09:00 - 19.02.2016 р. 18:00
17-19 лютого 2016 року
вул. Жовківська, 53, м. Львів
+ 38 (032) 297-72-26

У Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться міжнародна науково-практична конференція  «Творення простору суспільної довіри в Україні XXI сторіччя».

Учасники заходу обговорять питання формування суспільної довіри та довіри в економічних та грошово-кредитних відносинах.

До участі в конференції запрошені представники малого та середнього бізнесу, банків, фінансові директори, державні службовці, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів.

Організатори  заходу – Львівський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Асоціація українських банків, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», Львівський національний університет ім. Івана Франка, Київський національний університет культури і мистецтв,  ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Громадська рада при Національному банку України.