Cyber Forum Dessert 2016

19-20 травня 2016 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+ 38 (095) 130-05-57
Університет банківської справи, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка

В ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться Cyber Forum Dessert 2016.

Cyber Forum Dessert 2016 буде присвячений сучасним інформаційним технологіям, які створюють життя кібербпростору, забезпечують його діяльність і безпеку.

Формат заходу: форум, міні-виставка, панельні дискусії, майстер-класи, семінари, пленарні засідання, хакатони.

Форум об'єднає українські та світові компанії, розробників, наукові організації та університети, стартап-акселератори, експертів і інвесторів для обговорення тенденцій та рішень в галузі сучасних технологій, IT-сервісів, надійності і кібербезпеки.

Cyber Forum Dessert 2016 спрямований на реалізацію концепції business to science (B2S) - science to business (S2B) на організаційному та науково-технологічному рівні, базуючись на 10-річному досвіді проведення найбільшої в Східній Європі конференції DESSERT (Dependable Systems, Services & Technologies).

Організатори форуму - Університет банківської справи, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Науково-виробниче підприємство «Радій», Українська Секція ІЕЕЕ.