VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку банківської системи»

Навчання
20.05.2016 р. 08:30 - 17:00
20 травня 2016 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+ 38 (044) 425-95-67
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Інституті банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку банківської системи»,  приурочена до Дня банківського працівника.

Метою заходу – обмін результатами наукових досліджень, обговорення актуальних проблем забезпечення ефективності та стабільного розвитку банківської системи

До участі в конференції запрошуються молоді науковці, аспіранти та студенти.

Матеріали для участі у заході необхідно надіслати оргкомітету до 30 квітня 2016 року.