Семінар «Організація роботи з перевезення валютних цінностей та інкасації»

Навчання
Дати
20.04.2016 р. 09:00 - 22.04.2016 р. 17:00
20-22 квітня 2016 року
вул. Андріївська,1, м. Київ
+ 38 (044) 425-02-06
ДВНЗ «Університет банківської справи»

В ДВНЗ ««Університет банківської справи» відбудеться семінар для працівників підрозділів інкасації банківських установ на тему: «Організація роботи з перевезення валютних цінностей та інкасації».

Учасники заходу обговорять питання організації та порядку інкасації готівки клієнтів банку, перевезення (доставки) валютних цінностей до клієнтів, організації перевезення валютних цінностей в установах банків, між установами банків.

Заняття проводять висококваліфіковані працівники із числа керівників підрозділів Національного банку України, комерційних банків, практичні фахівці у сфері юриспруденції, психології, медицини.

До участі у заході запрошуються працівники підрозділів інкасації банківських установ.

Інформацію про учасників навчання необхідно надсилати за формою до Університету банківської справи до 18 квітня 2016 року.