Курси підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів ломбардів та фінансових організацій

Навчання
Дати
13.06.2016 р. 09:00 - 17.06.2016 р. 17:00
13-17 червня 2016 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (044) 425-02-06
ДВНЗ «Університет банківської справи»

В ДВНЗ ««Університет банківської справи» відбудуться курси підвищення кваліфікації  керівників і головних бухгалтерів  ломбардів та фінансових організацій.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці ДВНЗ «Університет банківської справи», Нацкомфінпослуг, інших державних установ та вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання та успішного складання екзамену видається свідоцтво встановленого зразка ДВНЗ «Університет банківської справи» та свідоцтво за формою, затвердженою Нацкомфінпослуг.

До участі у заході запрошуються головні бухгалтери  ломбардів та фінансових організацій.

Інформацію про учасників навчання необхідно надсилати за формою до Університету банківської справи до 11 червня 2016 року.