IV Міжнародна конференція «МСФЗ та оподаткування в Україні»

Навчання
Дати
20.08.2016 р. 09:00 - 21.08.2016 р. 16:00
20-21 серпня 2016 року
вул. Жовківська, 53, м. Львів
+38 (044) 391-51-82
ТОВ «Бізнес Освітній Альянс», ДВНЗ «Університет банківської справи», Інститут фінансових бухгалтерів (IFA), БДО в Україні

У Львівському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться IV Міжнародна конференція «МСФЗ та оподаткування в Україні».

Метою конференції є обговорення актуальних питань розвитку МСФЗ, останніх змін податкового законодавства, звітності банківського сектора, інтегрованої звітності.

Учасники заходу обговорять питання останніх змін МСФЗ, в т.ч. в банківському секторі,  податкового законодавства та їх наслідки для бізнесу.

До участі в конференції запрошуються бухгалтери, фінансові директори, аудитори, внутрішні аудитори, аналітики підприємств, банків і страхових компаній, викладачі вузів і інших навчальних закладів, а також всі фахівці, пов'язані зі складанням, перевіркою і використанням фінансової та податкової звітності.