Міжнародна науково-практична конференція „Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України”

Категорія:
Навчання
Дата
30.09.2016 р. 09:00 - 17:00
Дата проведення:
30 вересня 2016 року
Місце проведення:
вул. Мельникова, 81-б, м. Київ
Час початку:
9.00
Контакти:
+38 (044) 206-00-76
Організатор:
ДНВЗ «Університет банківської справи», Національна академія прокуратури України, ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права», Consilium Sp. z o.o.

У Національній академії прокуратури України відбудеться міжнародна науково-практична конференція  „Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України”.


Метою проведення наукового заходу є об’єднання зусиль європейської наукової спільноти, представників законодавчої влади України та Європи, представників правоохоронних органів і спеціальних служб України та Європи, фахівців у зазначеній сфері, інших заінтересованих осіб у розв’язанні проблем протидії терористичній діяльності в Європі, обговорення міжнародного досвіду протидії терористичній діяльності і його актуальності для України, а також удосконалення антитерористичного законодавства та його правозастосування. 

Заявку, тексти доповідей і повідомлень просимо надіслати до 1 вересня 2016 року на адресу оргкомітету у електронному вигляді (з поміткою у темі електронного листа «конференція_30_09_2016», також вказати прізвище та назву міста, країну).