Підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів кредитних спілок та осіб, що їх заміщують

Навчання
Дати
11.10.2016 р. 09:00 - 15.10.2016 р. 17:00
11-15 жовтня 2016 року
вул. Жовківська, 53, м. Львів
+38 (032) 297-72-36
Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»,Львівський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Львівському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" відбудуться курси підвищення кваліфікації керівників  і головних бухгалтерів кредитних спілок та осіб, що їх заміщують.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою затвердженою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Інформацію про учасників навчання необхідно за формою до Львівського інституту ДВНЗ "Університет банківської справи" до 07 жовтня 2016 року.