Курси підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів (та осіб, що їх заміщують) фінансових організацій

Навчання
Дати
24.10.2016 р. 09:00 - 26.10.2016 р. 17:00
24-26 жовтня 2016 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (044) 462-53-05
ДНВЗ «Університет банківської справи», Бізнес школа ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Університеті банківської справи відбудуться курси підвищення кваліфікації керівників і головних бухгалтерів  (та осіб, що їх заміщують)  фінансових організацій.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять керівні працівники Нацкомфінпослуг, висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет банківської справи» та інших вищих навчальних закладів.

Після закінчення навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою, затвердженою Нацкомфінпослуг.

Заявка на участь  на курси.