Засідання Дискусійного клубу на тему: «Використання криптовалют в економічних системах: нові перспективи чи неминучі загрози?»

Навчання
24.11.2016 р. 14:30 - 17:00
24 листопада 2016 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+ 38 (044) 463-69-45
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Інституті банківських технологій та бізнесувідбудеться засідання Дискусійного клубу на тему: «Використання криптовалют в економічних системах: нові перспективи чи неминучі загрози?».

У роботі Дискусійного клубу візьмуть участь відомі фахівці в галузі використання криптовалют: М.Г.Чобанян, засновник BitcoinFoundationUkraine; В.Я. Кавецький, фахівець з криптовалютних технологій, О.А. Вавдійчик, Національний банк України, Ю.В.Прозоров, президент Українського товариства фінансових аналітиків, С.Г. Бондаренко, старший менеджер компанії "Deloitte"; Є.І. Невмержицький к.е.н., керуючий партнер компанії "Фінансова студія", Т.В. Бессараб, кандидат політичних наук та інші аналітики.