Благодійний бал та ХІ Аукціон надій "Знання дарують крила"

Соціальна відповідальність
15.12.2016 р. 17:00 - 21:00
15 грудня 2016 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (044) 425-96-13
ДНВЗ «Університет банківської справи»

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбдудеться Благодійний бал, під час якого відбудуться відкриті торги з лотами від відомих українців та студентська лотерея.

У 2016 році молодь прагне допомогти воїнам АТО, ветеранам війни в Афганістані та членам їх родин. Мета – дати шанс колишнім військовим адаптуватися до мирного життя та досягнути успіху: започаткувати власний бізнес, пройти перекваліфікацію, тренінги та навчання.

Партнери благодійного балу – Київська міська державна адміністрація, Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Київський національний академічний театр оперети України, Асоціація благодійників України, школа танців «Big Dance».