Круглий столу на тему «Актуальні проблеми функціонування ринку фінансових послуг України в умовах економічної нестабільності»

Навчання
08.12.2016 р. 14:00 - 16:00
08 грудня 2016 року
вул. В’ячеслава Чорновола, 164, м. Черкаси
+38 (093) 813-14-18
Студентське наукове товариство ДВНЗ «Університет банківської справи»

Студентське наукове товариство запрошує взяти участь у роботі круглого столу на тему «Актуальні проблеми функціонування ринку фінансових послуг України в умовах економічної нестабільності», що відбудеться на базі Черкаського навчально-наукового інституту.

Серед основних питань, пропонується обговорити наступні теми:

1. Макропруденційне регулювання фінансової стійкості банківської системи в умовах фінансово-економічних викликів.
  2. Шляхи вдосконалення інноваційної та інвестиційної діяльності банківських установ України.
  3. Перспективні напрями розвитку національних страхових ринків у посткризовий період.
  4. Підвищення ефективності взаємодії між страховим, банківським та іншими сегментами ринку фінансових послуг в умовах економічної нестабільності.

Для участі в роботі круглого столу необхідно до 06 грудня 2016 року (включно) надіслати заявку та тексти доповідей на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Планується видання матеріалів круглого столу в електронному форматі (мова: українська, англійська).