Навчання
07 квітня 2017 року
пр. Перемоги 55, м. Харків
+38 (057) 338-43-39
Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»

У Харківському інституті  відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції»

Мета конференції – обговорення наукових та практичних проблем розвитку економіки, ефективного використання сучасних технологій та фінансових інструментів з метою вирішення проблем європейської інтеграції.

Тематичні секції:

Секція 1. Мовна компетенція як засіб зростання мобільності, ефективного міжнародного спілкування та міжкультурної взаємодії.

Секція 2. Актуальні питання розробки і впровадження інноваційних систем бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту і оподаткування підприємницької діяльності.

Секція 3. Фінансова система країни в умовах глобалізації та інноваційного розвитку.

Секція 4. Стратегічні пріоритети банківської системи в умовах євроінтеграції.

Секція 5. Сучасні напрями розвитку менеджменту та маркетингу.

Секція 6.Інформаційні технології та математичні методи у фінансово-економічній діяльності.

Матеріали для участі у конференції необхідно надіслати до 01 березня 2017 року.