Презентація-тренінг на тему: «Blockchain і Bitcoin. Твій шанс в технології, що змінюють світ»

Навчання
02.03.2017 р. 17:00 - 20:00
02 березня 2017 року
вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (044) 425-95-67
Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»

В Університеті банківської справи відбудеться презентація-тренінг на тему:  «Blockchain і Bitcoin. Твій шанс в технології, що змінюють світ».

Мета:ознайомлення учасників з сучасними технологіями блокчейн та можливостями використання блокчейн в різних сферах діяльності.

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, викладачі, працівники банків та інших установ.

Під час проведення презентації-тренінгу будуть обговорюватися наступні питання:

1. Історія блокчейна і біткоіна, що це таке і принцип їх дії.
  2. Сфери застосування блокчейн:
  • фінанси: міжбанківські розрахунки, розрахунки між юридичнимb і фізичнимb особами, платежі, цінні папери, кредитні історії;
  • нотаріат, кадастри, реєстри прав власності, інститут поруки;
  • податки, порушення і штрафи;
  • ідентифікація громадян (паспортизація), держпослуги;
  • охорона здоров'я: медичне страхування, медичні карти, історії хвороб;
  • освіта: залікові відомості, дипломи, резюме;
  • трансфер об'єктів мистецтва і предметів авторського права;
  • поставки, відстеження походження товарів, боротьба з підробками;
  • системи чесного голосування;
  • програми лояльності;
  • будь-який значимий документообіг, будь-які розподілені сховища даних;
  • аутентифікація користувачів, месенджери, DNS;
  • регламенти (процеси узгодження і розсилки транзакцій, складання блоків і генерація ключів, включення блоків в ланцюжки, твердження, зберігання і видачі);
  • технологія взаємодії (обмін повідомленнями, оффлайн накопичення і синхронізація, колективне узгодження, безпека, динамічне саморегулювання);
  • енергетика.

3. Перспективи розвитку блокчейн в Україні і як блокчейн змінює світ (фінансову систему, ринок праці , державний апарат)

Реєстрація на презентацію-тренінг.