День відкритих дверей Бізнес-школи Університету банківської справи

вул. Андріївська, 1, м. Київ
+38 (044) 364- 47- 44
Бізнес-школа Університету банківської справи

В Університеті банківської справи відбудеться День відкритих дверей Бізнес-школи Університету банківської справи.

Бізнес-школа Університету Банківської Справи запрошує вас на День відкритих дверей!

Це чудова нагода познайомитися з нашими програмами, дізнатися більше про нашу школу, визначитися з вибором напрямку та дисциплінами.

Вас чекає:

• детальна інформація щодо програм mini-MBA: Head of Investment & Head of Finance;
  • вступ в дисципліни, що вивчаються в межах програм mini-MBA, знайомство з лекторами - Ольгою Лубенченко, Іриною Дмитренко, Ростиславом Лукач та іншими;
  • подарунок від Бізнес-Школи УБС - міні-майстерклас, необхідний кожному професіоналу: "Самоменеджмент". Веде Ірина Бурлакова, бізнес-тренер, автор тренінгових методик і програм навчання зі зміни поведінки.