zagalna infoУніверситет банківської справи  – лідер серед українських ВНЗ, котрі готують майбутніх банкірів і фінансистів, економістів, підприємців, державних управлінців.

Висока якість навчання, європейський підхід до наукової діяльності, сучасна матеріально-технічна база - стали запорукою того, що понад 90% випускників Університету працевлаштовані.

Прагнення інновацій, творча атмосфера та командний дух – відрізняють цей навчальний заклад з поміж інших. Потужний науково-педагогічний колектив об’єднує педагогів, практиків, науковців з різних регіонів України, котрі готують студента не лише високоосвіченого, а й думаючого, креативного, готового бути лідером!

Впродовж своєї 75-річної діяльності Університет неодноразово отримував високі нагороди та визнання впливових інституцій. Це перший в Україні навчальний заклад економічного профілю IV рівня акредитації, сертифікований за міжнародними стандартами системи управління якістю ISO 9001-2008.

Саме тут студенти мають змогу здобути подвійний диплом про вищу освіту міжнародного зразка, пройти практику у впливових банківських установах України, Польщі, Іспанії, Латвії.

В Університеті ви можете отримати знання за програмою МВА  та світовими сертифікаційними програмами, підвищити кваліфікацію, а також навчатись дистанційно – для цього створено найсучасніші умови навчання.

Університет – учасник найбільших професійних організацій світу та повноправний член потужних міжнародних організацій, зокрема таких як Велика хартія університетів (м. Болонья, Італія); Міжнародна асоціація університетів під егідою ЮНЕСКО (м. Париж, Франція), Глобальний договір ООН (м. Нью-Йорк, США) та інших.

Унікальність цього українського університету ще й у тому, що він об’єднав спільною метою інститути у різних куточках України: Києві, Львові, Харкові та Черкасах. У всіх цих містах інститути стали потужними науковими центрами з цікавими традиціями та прогресивним студентством.

НОВИНИ

 • 17 квітня 2015 року

  У відділенні фізичної реабілітації Українського науково-дослідного інституту

 • 17 лютого 2015 року

  У відділенні фізичної реабілітації Українського науково-дослідного інституту

 • 20 листопада 2014 року

  У відділенні фізичної реабілітації Українського науково-дослідного інституту

 • Анонс 1

  IV Міжвузівська конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Актуальні проблеми управління людськими ресурсами...