Багратян Грант Араратович

Доктор економічних наук (2010 р.), професор кафедри економіки та менеджменту

Тема докторської дисертації: «Державне  регулювання майнових відносин»

Дисципліни, які викладає:

• “Глобальна економіка”
  • “Соціальні ризики”

Cтажування:

• Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2014 р.

Напрями наукових досліджень:

• Глобальні макроекономічні проблеми.
  • Мегаекономіка, фінанси і банківська система, структурні та інституційні реформи.
  • Управління людським капіталом.
  • Європейська інтеграція.

Найвагоміші публікації:

1. Концентрация финансовых ресурсов в мире как способ межстранового перераспределения ВВП /“Финансы, денежное обращение и кредит”, Вестник ВГУ, Серия экономика и управление, 2017.- N 2.- С. 84-90
  2. Iryna Kravchenko, Нrant Bagratyan. Megaeconomics and global macroeconomic problems. Навчальний посібник - K.: UB NBU, 2013. – 247p. (З грифом Міністерства освіти і науки України).
  3. Введение в мегаэкономику: теория, методология, практика: монография. [Г. Баратян, І. Кравченко] - К.: Вид-во УБС НБУ, 2012. – 158с.

Контактні дані:

Робочий телефон: (044)-425-95-67