Гордєєва Дар’я Валеріївна

Кандидат економічних наук, тема дисертації: «Валютні ресурси у врівноваженні платіжного балансу України», рік захисту 2017.

Дисципліни, які викладає:

• “Міжнародна економічна діяльність України”
  • “Мікроекономіка”
  • “Статистика”
  • “Економетрика”

Стажування:

• KTH Royal Institute of Technology, Stockholm, 2016

Напрями наукових досліджень:

• Грошово-кредитна політика.
  • Валютна політика та валютне регулювання.
  • Зовнішня стійкість економіки.

Найвагоміші публікації за останні 3 роки:

1. Makarenko M. Development of composite indicator of Ukraine’s international reserves adequacy / Mykhaylo Makarenko, Daria Gordieieva // Risk governance & control: financial markets & institutions. – 2015. – Volume 5, Issue 4, Continued-1. – P. 160-168.
  2. Makarenko M. I. Determining key determinants of demand for international reserves in Ukraine: cointegration analysis / M. I. Makarenko, D. V. Gordieieva // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики: збірник наукових праць. – Харків: ХІБС УБС НБУ, 2015. – Випуск 1 (18). – С. 182-194.
  3. Макаренко М. И. Оценка достаточности международных резервов Украины и возможных источников их пополнения / М. И. Макаренко, Д. В. Гордеева // Бизнес Информ. – 2015. – №7. – C. 235–240.
  4. Ефективність та конкурентоспроможність банківської системи України : монографія д-ра екон. Наук / (Г.Т. Карчева, Т.С. Смовженко, В.І. Міщенко та ін..) ; за заг. ред. д-ра екон. наук Г.Т. Карчевої. – Київ : ДВНЗ «Університет банківської справи», 2016. – 279 с. Макаренко М.І., Гордєєва Д.В. – підрозділ «Удосконалення управління міжнародними резервами України на основі комплексного оцінювання їх достатності» (С. 120-132)
  5. Гордєєва Д.В. Роль платіжного балансу в забезпеченні переходу до стратегії зростання на основі внутрішнього попиту / Д.В. Гордєєва // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики: збірник наукових праць. – Харків: ХІБС УБС НБУ, 2013. – Випуск 1 (14). – С. 164-174.

Контактні дані:

Роб.тел.: (044)-425-95-67